Alex Jones – Koniec Gry NWO. Film Dokument Lektor PL | Ateizm To Zło | 2017

20Alex Jones End Game Blueprint for Global Ensavement. Film dokumentalny z lektorem PL Masoneria, iluminaci- oszuści, złodzieje, mordercy. NWO nowy …

source

20 Responses

 1. De Ce says:

  Czy ktoś pytał Trump'a co on na to? Bo jak się okaże, że on też, to już po nas.

 2. niewolnikami w UE sa dla islamistow Francuzi, Niemcy i Szwedzi utopili wlasne kraje szalency, my jestesmy niewolnikami ukraincow w Polsce, banderowcom pozwala rzad na wszystko, dlaczego.

 3. NIE MA DOKUMENTU ALEXA JONESA O TYTULE "KONIEC GRY NWO" …PRAWDZIWY TYTUŁ TO End Game – Blueprint for Global Ensavement…(OSTATECZNA ROZGRYWKA- PROJEKT ZNIEWOLENIA ŚWIATA)
  ….a tak na marginesie ..uważajcie na Alexa Jonesa. To człowiek – JEDEN Z WIELU wynajęty przez elity do STWORZENIA KONTROLOWANEJ REWOLUCJI… BĄDŹCIE CZUJNI..

 4. Anna says:

  Samozwancy!!!

 5. Gregory says:

  Hej, goje – Zdemaskowany ściśle tajny judaizm… http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/100046-zdemaskowany-scisle-tajny-judaizm Najważniejszy powód dla którego morderców umieszczamy w strefie zamkniętej, w kompletnej izolacji i odosobnieniu oraz nakazujemy im ciężką pracę by mogli przeżyć/przetrwać – za wymordowanie milionów (jak nie miliardów) istnień ludzkich i realizowanie niecnych planów w czasach obecnych? Czy do tego się przygotowują "zbawcy" ludzkości ściągając na Stary Kontynent bezwiedną armię muslimów, by ta nieświadomie broniła przetrwania jedynie słusznego narodu? http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/99689-wielka-katastrofa-planowana-jest-na-2017-rok-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-i-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej#

 6. Gregory says:

  Kto ośmielił się podnieść rękę "niesprawiedliwości" na rothschild'ów? Haniebny czyn! Czy tym niegodnym swoich urzędów oskarżycielom ktoś "popełnił" już samobójstwo? https://www.youtube.com/watch?v=iL4vAzl-Zro

 7. ten fim powinno ogladnac 2 mld ludzi

 8. czy tzw. elita światowa>>>>>>>>>>>uważa ludzkość za stado bezmyślnych ZWIERZĄT———-przeznaczonych do UTYLIZACJI……

 9. trente78 says:

  CETA to kolejny krok żeby to wszystko scalić dlatego tak sie spiesza bo sama Unia już sie chwieje

 10. Nwo to najwyższa forma umysłu ego.który jest dualny.Prawdziwa miłość,rzeczywistość jest ponad umysłem,dualnością i emocjami.To bezwarunkowa przestrzeń serca.Tam jest nasze wyzwolenie,wolność,świadomość.Gdy duża część społeczeństwa to sobie uświadomi wygramy.Globalna świadomość ludzi rośnie mimo usilnych starań światowego nierządu.

 11. Tak jak pisał Marian Mazur … nikt nie ma wpływu na źródło motywacji drugiego człowieka a zatem wykorzystuje się tresurę, przymus aby w sposób bezpośredni lub pośredni kontrolować innych ludzi. A ci zboczeńcy zwani też władcami mają na tym punkcie fioła i dopóki choć jeden człowiek będzie oddawał drugiemu swoją Wolną Wolę dopóty takie rzeczy będą się działy. Początek tego jest w rodzinach gdzie dzieci traktuje się jak bioroboty do wykonywania poleceń a nie jak równoprawnych ludzi, z którymi należy rozmawiać, szanować ich wolność i człowieczeństwo. Gdzie łamie się ich Wolną Wolę z pozycji osoby mającej najwyższe zaufanie i całkowitą władzę nad młodym człowiekiem. Czego się dziwicie, że ci złamani nie potrafią walczyć? Czego się dziwicie, że ci złamani nie mają Woli do walki o siebie i swoje prawa? Przecież dzieci tresowane od pierwszych dni, wtłaczane w szablon "wzorowego życia" nie wiedzą co to wolność, nie wiedzą co to swoboda i realizacja siebie – one znają tylko przemoc i podporządkowanie.

 12. Ares Lux says:

  to jest kurwa dramat. Jak będzie wojna, to ludzie powinni polować na tych skurwysynów burżujów psychopatów satanistów, a nie bić się między sobą.

 13. precz z podatkiem klimatycznym

 14. ludzie nie dajcie sobie wmówić,że unia państw i globalizacja to coś dobrego,każdy kraj musi być suwerenny,odrębny,autonomiczny

 15. Pepe Chips says:

  To prawda, że w grupie brali/biorą udział Olechowski, Brzeziński, Rostowski… ciekawe czy prezydent jewropy też bierze udział?

 16. Pat says:

  przenieś ten zasrany pasek bo się go nie da zamknąć… a przeszkadza w oglądaniu

Leave a Reply

© 2016 Pakalert Press. All rights reserved.