İlluminati Hakkında Bilinmeyen 10 Bilgi

42Gizli örgüt illuminati hakkında bilinmeyen ten bilgi ve bu örgütün kullandığı subliminal mesajlar ve twenty five.kare tekniği. iyi seyirler.

ten – illuminati nin 1776 yılında Adam Weishaupt ve four arkadaşı tarafından Almanya’da kurulduğu iddia edilir. 1785’te hükümet tarafından tüm dökümanları yayınlanmış ve o tarihten sonra bu topluluk sürekli gizli kalmıştır.

9 – Örgütte üçgenin iç açıları kadar yani a hundred and eighty tane yönetici olduğu söyleniyor. Ayrıca illuminati kelimesi aydınlanmış, bilirkişi anlamına geliyormuş.

eight – İnternette sürekli üçgen ve tek göz işaretinin dolanmasının ise tamamen planlı bir şey olduğu söyleniyor. Çünkü bir gerçek en iyi göz önünde saklanabilir.

7 – Subliminal mesajlar, backmasking ve twenty five.kare tekniği bu örgütün kullandığı silahlardır. Bu teknikleri kullanarak insanların bilinçaltını kendi istedikleri şeylere yöneltiyorlar..

six – İlluminatinin amacı, bütün dinleri yıkmak ve tek bir dünya ülkesi kurmaktır. Yani savaşa savaş ile son vererek bilim taraflı bir toplum oluşturmaktır.

five – Başka bir teoriye göre ise, illuminati kıyamete yakın bir zamanda gelip insanları kötü yola itip savaş çıkaracak olan deccal’e hizmet ediyor.

four – Dünyayı yöneten bir aile olduğu söylenen Rockefeller ailesinden David Rockefeller’in illuminati örgütünde üst düzey bir üye olduğu söyleniyor.

3 – Dünyadaki ekonomik krizler, terör saldırıları(örnek: ikiz kule saldırısı), savaşlar’ın illuminati örgütünün isteği doğrultusunda ortaya çıktığı yönünde düşünceler var.

two – 1995 yılında piyasaya sürülen illuminati kartları denilen oyun kartları dünya tarihinde gerçekleşmiş birçok olayı barındırmaktadır. Kartlar arasında 3.dünya savaşı, sahte bir uzaylı istilası gibi çeşitli inanılmaz olaylar var.

one – İlluminatinin tersten yazılışı “itanimulli” sözcüğünü Google’da arattığımızda karşımıza “Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı”nın sitesi çıkıyor. Ne alaka ?

Müzik:
“Satiate – only percussion” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Accredited beneath Resourceful Commons: By Attribution 3.
http://creativecommons.org/licenses/by/3./

source

42 Responses

 1. Jjjj Temel says:

  bunların çoğunu biliyordum ???

 2. The Arrivals belgeselini izleyin ve gizli örgütlerin ve oluşturmak istedikleri NWO(Yeni dünya düzeni) amaçlarını, medyayı nasıl kontrol edip istediklerini size sunduklarını anlarsınız. Şuan dünyadaki çoğu lider sadece birer kukla nedeni ise şuan dünyayı yöneten tek şey para ve bu para dünyanın zengin ailelerinin kontrolü altında gerek Rotshild ailesi gerek Rockefeller ailesi. Örneğin Rotshild ailesi yaklaşık 250-300 yıllık bir aile ve şuan şuan dünyada bulunan para miktarının yarısından fazlası ellerinde neden çünkü banka yoluyla insanları devletleri kullanarak faiz le para kazanıyorlar. Şuan dünyada nerdeyse tüm ülkelerde ülkenin kendi merkez bankalarında büyük hisseleri var. Amerika nın federal reserve ü nün yaklaşık tamamı ellerinde bu sayede paraları kendileri basıyor. Ve oldukları zamandan beri olan savaşların çoğunu ülkeleri paralarına bağımlı kılarak onlar finanse etti ve kimin kazanıp kaybediceğine de dolaylı olarak karar verdi. Daha anlatılacak tonla olay var fakat uzun lafın kısası bugüne kadar geldiler ve bize sunulan medyayı ele geçirdiklerinden neyi görüp neyi görmücegimize onlar karar verdi. Örneğin İsrail yıllardır orta doğu ülkelerini yok etmeye çalışıyor. Neden hiç bir avrupa ve amerika medyası İsrail in Filistini sömürmesi ve topraklarını alması hakkında haber yapmıyor ? Çünkü medya bunlar tarafından yönetiliyor. Bu yolla yıllar boyunca islamı kötülediler ISIS ve 9/11 olayları gibi. İnsanların gözünde müslümanlar teröristti. Ve bu tarz propagandalar bir tek islam üzerinde yapıldı nedeni ise  hristiyanlık ve diğer dinler zaten değiştirilmiş ya da uydurma dinlerdi. 1 doların arkasında yazdığı gibi dünyayı sekülerleştirmek yani gerçek dini yok etmektir. Asıl gerçeği ve amacı insanlara yalanlayarak, kötüleyerek ya da değiştirerek unutturmaktır.  Ayrıca bahsettiğim Rotshild ailesi İsrail in topraklarının %80 ine sahip ve aile bayraklarına bakarsanız israil ile benzerliğini görürsünüz. Amerika siyonist aileler tarafından yönetiliyor ve gücü yavaş yavaş israil e devrediliyor. Bunlar hep büyük israil projesinin parçası ve bunu gerçekleştirirken bizleri medya, filmler , çizgi filmler ile ahlaksızlaştırıp uyutarak yapıyorlar. Bu yazdıklarım sadece dönen oyunların sadece küçük bir kısmı. The arrivals belgeselini şiddetle öneririm. Fakat bazı  bölümleri youtube dan kaldırıldı farklı sitelerde bulabilirsiniz. Ayrıca Matrix filmi de bu Eyes Widw Shut gibi bir film. Asıl gerçekleri bildiğinde filmde asıl anlatılmak isteneni de anlıyorsun ama bazen bu gerçekleri bilmek istemeyebilirsin zor gelir Matrix de söylendiği gibi. Bu dünya şeytani bir sistem ile yönetiliyor ama uyanıp görebilene.Sonunda herşeyi gören tek göz sonunda kaybedicek.

 3. Eray Kostik says:

  videoyu ruhi çenetten çalmışsın telif hakkı umarım yemezsin ama hak yiyorsun adamlan git konuş

 4. kıyameti ne zaman Kopacağını nereden biliyorlar??????

 5. mehmet kara says:

  lanet olsun bu şarkı

 6. harika bir arastirma ne zamn atilmis bu video bilmiyorum. lakin super tesekkürler.

 7. 1-cisi Deccal, Kiyamet savaşi bunların hepsi elinde güc olanların gerçekleşdirmeğe çalışdığı masallardır
  2-cisi Amerikayı dolayısı yolla dünyanı iktisadi ve siyasi olarak yöneten 3 aileden en güçlüsü olan David Rockfellerin dedesi William Rockfellerin bir gözü kör sayılablecek seviyyede zayıf olmuştur..Tek gözü kendilerine sembol olarak seçen bu zengin aile doğal olarak hakim oldukları her sektörde bunu imaj olarak kullanmıştir…burada doğaüstü veya şeytanı bir şey yoktur

 8. FLUTCH says:

  1 2 3 ÜLLÜMEMATİ

 9. ya su video yurumiyor ama? izleyemedim

 10. Onur Yünük says:

  hiçbirinizin beyni basmıyo düşünün bu adamların birinci kuralı akıllı ve bilinmiş kişiler . en kolayı ülkemizden başlayalım örneğin bu aralar gündemden düşmeyen aleyna tilki bir illuminati üyesi çıkardığı klipten önce onu çoğu kişi tanımıyodu önce yeteneksizsiniz türkiyeye katıldı acunun programına Acun da bir illuminati üyesi ve aleyna önce orda tanındı daha sonra şarkısı bir anda patlak verdi ve milyonlarca görüntülendi,dinlendi ne kadar halktan kötü sözler toplasa da şarkısı hâla dinleniyo ve klibi o kadar izleniyo

 11. Dreams World says:

  +Ismail Özcan basta girdiyiniz muzigin ismi nedir? cevaplarsaniz sevinirim

 12. iliminati kötü mü iyi mi benc iyi gibi ama

 13. 1.27 haçın üstünde duran Yin Yang değilmi?

 14. büyük baykuşu toplantısını bekliyorum ve illuminati 1. sıradaha şu anda baykuşun 1. olmasını istiyorum ama bana kızıyorlar ve üçken elimde tutuyorum ama baykuşu tutmak istiyorum ve gerekli büyüklüğe sahip değilim bu arada gece ormanda ateşin etrafındayken birisi kamerayla bize bakıyordu ama umursamadık ve ingilizce konuşmak zorundayım ve zor katılımı 3 yılında katılınıyor ve genelde çok ünlüler katılıyor nedeni daha fazla olmak ve nedense justin biber çok nadir katılıyor ne den bilmiyorum ve daha yeni üyeyim sizleri bekliyor Baykuş

 15. büyük baykuşu toplantısını bekliyorum ve illuminati 1. sıradaha şu anda baykuşun 1. olmasını istiyorum ama bana kızıyorlar ve üçken elimde tutuyorum ama baykuşu tutmak istiyorum ve gerekli büyüklüğe sahip değilim bu arada gece ormanda ateşin etrafındayken birisi kamerayla bize bakıyordu ama umursamadık ve ingilizce konuşmak zorundayım ve zor katılımı 3 yılında katılınıyor ve genelde çok ünlüler katılıyor nedeni daha fazla olmak ve nedense justin biber çok nadir katılıyor ne den bilmiyorum ve daha yeni üyeyim sizleri bekliyor Baykuş

 16. Apk Hackeri says:

  Arkadaşlar doğru biz bunun araştırmalarını yaptık

 17. ulan videonun gecis sahnesi zaten illuminati mk XD

 18. amn a koyuyun senin gibi örgütün ben

 19. FG Umut says:

  amk 9 dan sonra 7 ye geçti pic

 20. aslında çok doğrü dıyonuz ama fark edemıyonuz. gizli örgut dıyorsunuz ama herşeyını bılıyosunuz. gizliliği nerde kaldı bunun peki hiç duşundunuzmu… sağa bakıp sol yıyenlerden olmayın 🙂

 21. İfşa !!! says:

  senmi la bi siktir git

 22. ben illuminatiye üyeyim 🙁

 23. ilk müzik ismi ne?

 24. buse şahin sana katılıyorum

 25. Ona kalırsa 2.46 da da var illu

 26. dunyayi ele gecirmek istiyor

 27. KANALIMDA İLGİNÇ BİLGİLER ve VİDEOLAR PAYLAŞIYORUM . EĞER VAKTİNİZ VARSA KANALIMA BİR GÖZATIN , İLGİNİZİ ÇEKEN VİDEOLAR BULABİLİRSİNİZ. VİDEOLARIM BEĞENİRSENİZ NE MUTLU BANA…. 😀

 28. Delil artık müstehçenlik garipsenmez oldu bile malesef

 29. Buse Şahin says:

  Kıyametin alametlerinin birinde kıyamet yaklaştığında müslümanlık bütün dünyaya yayılacağı ve herkezin müslüman olacağı söyleniyor öylede olacak Allah Birdir

 30. allah her yerde herseyi görüyor asil onlar yikilacaklar bu dünya adaletsiiz degil alles kommt zurück hepsi kafayi yemiis !!!!!!

 31. leon king burnuna bakınca sanki kadın mayo ile dans edio gibi

 32. Ainus says:

  Ruhi çenet in kayıp kardeşi

 33. Arda Ates says:

  illuminatininbben dıııııııııııııııııııııııııııııoıııııııııııııtttt5

 34. 1.12 de durdurun wqwwewwqe

 35. Şu ilk müziği çok sevyorum yaa

 36. ICESUMMERY says:

  yok o kadar masum değiller.. bilim tabanlı dünya kurmak falan değil sadece bir gruba hizmet eden insan robotlar topluluğu ve tek dinle yönetmek bunları.. sahte uzaylı falan da var blue beam project diye bakın… şimdi anlıyorum neden islamiyette son din diye vurgu yapıldığını… demek ki inanmıycaz uzaylılara artık ve uzaylıları savunan haktan akdoğan bile kukla olabilir demektir yani hep merak ediyordum adam ne iş yapıyor da para kazanıyor diye 🙂 insanların tuhaf mesleği var…

 37. Raci Ketenov says:

  Bende illuminaticiyim ne varki bunda Her kes kendi bokunu temizlesin

 38. 0:00 0:06 arasi muzik ismi
  "x-files theme"

Leave a Reply

© 2015 Pakalert Press. All rights reserved.