Słynne teorie spiskowe:”Zatuszowane wizyty UFO”

13Od ponad 50 lat jesteśmy zalewani informacjami dotyczącymi rzekomych kontaktów z pozaziemskimi cywilizacjami. Czy to tylko fantastyka, która przerodziła się w zbiorową paranoję, a samo UFO to jedynie wytwór popkultury? A może rządy rzeczywiście coś przed nami ukrywają? Twórcy programu natrafiają na interesujące ślady kontaktów z kosmitami, które prowadzą wprost do brytyjskich archiwów. Tam jednak okazuje się, że dokumentów już od dawna nie ma – przynajmniej oficjalnie…

resource

13 Responses

 1. dziwne czy te kraje sa nawiedzone przez UFO a inne nie dlaczego? hehe wydaje mi sie ze to buul shit nie ma innych doniesien z innnych krajow jak tylko z anglii i stanow hehe smierdzi to na odleglosc

 2. Zastanawiajace ? ale czemu w necie wszedzie sa takie wiadomosci albo z ameryki badz z anglii czem nie ma z wegier serbii czy cin i innych krajow To mnie najbardziej zastanawia w Polsce tez nie moze oni chca cos pokazac albo zakomunikowac lub cos ukryc nie wiem. A moze to jeest nastepna mystyfikacja . Poszukajcie bardziej wnikliwie co tylko ameryka i anglia nie bedzie na celowniku . inne kaje wieksze od nich tez istnieja i pewnie wieksze zainetresowanie by mialy jak te

 3. Arti128 says:

  Ciekawy odcinek!

 4. sierżant Jim Peniston najlepszy !

 5. Czy ktoś kiedyś zastanawiał się nad postępem technologicznym na ziemi w przeciągu ostatnich 60 lat czyżby nagle ludzkość doznała takiego twórczego olśnienia samoistnie bez niczyjej ingerencji ?

 6. Wojti PL says:

  Na piramidach są narysowane samoloty spotki itd jeśli obcy nas odwiedzili to mam 1 pytanie czemu nas nie zniszczyli czy są pokojowo nastawieni?

 7. tylko w naszej galaktyce jest ponad 100 miliardów gwiazd wiele z tych gwiazd ma swoje planety gdzie naprawdę może istnieć życie i to inteligentne jedno mnie nurtuje jak kosmici przybyli do ludzi tysiące lat temu to nasi przodkowie od razu uznali ich za bogów jehowa allah odyn nawet w biblii jest opisane że henoch został wzięty do nieba przez ognisty rydwan gdyby 3000 lat temu mojżesz zobzczył bombowiec B-2 to też by to uznał za przejaw mocy "boga jedynego"

 8. patrzac,co jest trudne i obrzydliwe na ich ryje, sluchajac jak mowia…chodzi o tych wsiowych prostyakow, pazernych mentow z PSL u mozna dojsc do wniosku,a raczej wierzyc w kosmiotow..;- jak MOWIO te z PSL u;- ido, bioro,robio, myslo, ..to kosmita ŻELICHOWSKI ,od nich z ich stada . Albo inny ment ,byl chyba min rolnictwa …Sawicki;-mi, wiemi,mislimi, rozumimi, idziemi, patrzymi, mami ryi w koritach…Tak te menty SO KOSMYTAMY!!

 9. bletkiocb says:

  Jedyne co mnie dziś jeszcze dziwi to to, że na świecie są ludzie, którzy twierdzą, że takie rzeczy NIE SĄ MOŻLIWE

 10. Ogi says:

  A ja tak sobie myślę że to nie o broń atomową tam chodziło a o coś co wojsko posiada i przenosi z bazy do bazy ,no i zachowanie obiektu nie było agresywne .

 11. Często bardziej fantastyczne są naciągane teorie sceptyków. Nie dotyczy to tylko tematu UFO, ale innych zjawisk paranormalnych lub tzw. "życia po śmierci" czy "zakazanej archeologii". Z drugiej strony mistyfikacji też jest sporo…

 12. Marcin Bek says:

  ufo istnieje naprawde-nie mam co do tego najmniejszych watpliwosci.powiew wiecej jest co najmoej 7 roznych ras ktore odwoedzily ziemie.2razy widzialem na niebie cos co z prwnoscos bylo ufo.tyle w temacie.

 13. davian121 says:

  jedyne coraz bardziej zawiłe wersje są ze strony sceptyków. czytałem o tym i wiem

Leave a Reply

© 2016 Pakalert Press. All rights reserved.