The Arrivals -2 Akil Kontrolu (türkçe altyazı)

7

source

7 Responses

 1. politikacıların yalanlarını, zengin kesimin toplumu sömürmek için kullandığı taktikleri deccale bilmemneye bağlamayın amk rica ediyorum. hindistana da gitsen var aynı şey hangi biri deccal bunların asdofh

 2. apturaman says:

  @scumpunkvomit aynen kendileri de bu durmayan saçma müzikle mind control yapıyorlar. sesini kısıp da dinlediğin vakit hiçbir anlam ifade edemeyebiliyor bunlar..

 3. asakura1833 says:

  Arkadaşlar ben şimdi burda size asıl gerçekler Kuran'da hollywood filmleri, diziler, çizgi filmler bizi yönlendirme amaçlı desem çoğunuz hatta hepiniz benim yobaz bir islamcı oldugumu düşüneceksiniz çünkü bu daha önce izlediğiniz, okuduğunuz, duyduğunuz şeylerde sizin bilinçaltınıza kabul ettirilmiş bir kere. Sizlere tavsiyem okuduklarınıza inanmayın, duyduklarınıza inanmayın, hissettiklerinize inanmayın. Gördüklerinizin sadece YARISINA inanın. Allah hepimizi korusun.

 4. michael sikkofieldi okuyun

 5. burdan yakın daşşanı yediklerim michaelsikkofield.blogspot.com

 6. enesnowable says:

  Arkadaşlar illuminati denilen illetden asla ve aslak orkmayın Allah ve melekleri bizleri Biz müslümanları korur bundan asla şüpheniz olmasın

 7. mistir reese says:

  bu belgesel gerçekten fazla psikolojiyi etkileyemeye çalışılarak yapılmış . etkilenelimki bunlaları unutmayalım diye. belgesel baştan sora karamsar bir yapıya sahip  ama doğru fikirleri aşılıyor.

Leave a Reply

© 2011 Pakalert Press. All rights reserved.