Główny powód dlaczego musisz uwierzyć w UFO – LEKTOR PL

26Główny powód dlaczego musisz uwierzyć w UFO – LEKTOR PL

source

26 Responses

 1. Widziałem to już na innym kanale. Nic specjalnego, same spekulacje a zero konkretnych dowodów. Szkoda tylko że następny kanał pokazuje te durnoty.

 2. wacek placek says:

  UFO nie istnieje. UFO to wymysł rządzących , żebyś srał w gacie i błagał o pomoc, nawet kosztem swoich swobód obywatelskich.
  Zawsze temat UFO wraca jak już brakuje argumentów.
  Wróg zewnętrzny jest potrzebny dla tego żeby rząd mógł zaproponować rozwiązanie.
  Wszystkie herezje związane z UFO mają na celu odwrócenie uwagi od innego ważnego problemu. Obrazu naszej rzeczywistości.

 3. angel girls says:

  uwierzyłam że rząd i wojska robią nas w ch… A przy okazji zdradzają nam daleko jest ludzka technologia

 4. Frau dr Kilde wyjawila dla NTV zetechnikawojskowa USA jest 300 lat dalej jak wiedza akademicka ,polecam wysluchania…

 5. Fizyk z Canady dr Janusz Grabowski w 3 wykladach mowi o teortycznej stronie UFO ,polecam wysluchac 3 wykladow o rownaniach Maxwella i fizyce kwantowej no i pochodzeniu UFOna NTV

 6. Ad Fontes says:

  Nie wierze, ze kazda pierdolona teoria spiskowa ma więcej zwolennikow niz przeciwnikow, kazda wtf?!

 7. (26) Tam jest Mesech i Tubal wraz ze swoim wojskiem dokoła jego grobu, sami nieobrzezani, pobici mieczem, którzy dawniej szerzyli postrach w krainie żyjących. (27) Niech spoczywają z gigantami, którzy niegdyś padli, którzy zstąpili do krainy umarłych z bronią wojenną; ich miecze położono im pod głowy, ale ich winy położono na kościach gdyż przerażali wszystkich ludzi za swego życia. (28) I ty będziesz pogrzebany wśród nieobrzezanych, i legniesz wraz z pobitymi mieczem. (29) Tam jest Edom, jego królowie i wszyscy jego książęta, którzy w swoich grobach zostali złożeni wraz z pobitymi mieczem; leżą z nieobrzezanymi, z tymi, którzy zstąpili do grobu.

 8. (3) I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat. (4) A w owych czasach, również i potem, gdy synowie boży obcowali z córkami ludzkimi, byli na ziemi olbrzymi, których im one rodziły. To są mocarze, którzy z dawien dawna byli sławni. (5) A gdy Pan Bóg widział, że wielka jest złość człowieka na ziemi i że wszelkie jego myśli oraz dążenia jego serca są ustawicznie złe, (6) Smucił się Pan Bóg, że uczynił człowieka na ziemi i rozważał głęboko nad tym w sercu swoim. (7) I rzekł Pan: Zgładzę człowieka, którego stworzyłem, z powierzchni ziemi, począwszy od człowieka aż do bydlęcia, aż do płazów i ptactwa niebios, gdyż smutno mi, że je uczyniłem. (8) Ale Noe znalazł łaskę w oczach Pana. (9) Oto dzieje rodu Noego: Noe był mężem sprawiedliwym, nieskazitelnym wśród swojego pokolenia. Noe chodził z Bogiem.

 9. nie ma żadnych obcych

 10. filmik cieniutki jeśli chodzi o stronę badawczą czyli banialuki dla mało rozgarniętych

 11. K44 says:

  UFO TO US AIRFORCE…OBUDZ SIE…

 12. Franek Dolas says:

  Ktoś wyciął 35:35 dla zainteresowanych tematyka polecam popatrzeć na tego gościa  Gary McKinnon kogo to nie przekona to nic ,nie przekona.

 13. piotrek b says:

  to nie jest fantazja jak w komentarzach poniżej nie widzieliście na żywo to po co się wypowiadacie na ten temat!! to było nie do opisania po prostu nie zapomnę tego nigdy!!

 14. piotrek b says:

  Ufo istnieje sam widziałem światło na niebie i ich moc jaką posiadaj te kule latające czy tam dysk oni mają swoją energie nie posiadają silników ten obiekt co widziałem był bez głośny leciał i znikał potem sie pojawiał co parę metrów aż w końcu odleciał z niewiarygodną prędkością to było w Ostrowcu woj świętokrzyskie pozdro dla fanów UFO

 15. Kosmos nie istnieje ufo tez … ufo to nic jak upadłe anioły ..

 16. Muszę to się ze…ac i umrzeć. Jakby chcieli to dawno już tu by byli.

 17. sunsaayy says:

  glupoty, glupoty wierzcie w to barany

 18. no i poziom naukowy Discovery jest żenujący – wychwytywanie tanich sensacyjek; poziom naukowy redaktorów Discovery jest na poziomie słabego humanisty przebranżowionego "chcąc – nie chcąc" do obliczania zadań z fizyki jądrowej….

 19. raczej – urządzenia wojskowe made in USA; gdyby obce cywilizacje istniały, na pewno wiedzielibyśmy o tym; myślę, że ludzka wyobraźnia jest większa niż fakty….

 20. Pytanie czy obca cywilizacja (?), czy pojazdy latające skonstruowane przez rywalizujące armie na świecie: usa, rosje, chiny, etc.

 21. seven lakes says:

  A jestem pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani zwierzchności, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani potęgi, ani co wysokie, ani co głębokie, ani jakiekolwiek inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Boga, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym" (Rz 8,35-39).

 22. seven lakes says:

  ….. ufo to zło illuminantów i innych okultystów….. zgłębiałem to latami….najlepiej w to nie wchodzić!!!!!!
  to jak z teorią, że ziemia jest płaska. BAZUJĄ na TWOJEJ, MOJEJ IGNORANCJI! … lecz na tej drodze kosmicznej można odnaleźć jednego Prawdziwego Żywego Boga, JEZUS PANEM!!! …… Bóg ziemią włada i kieruje się głównie jednym – MIŁOŚCIĄ, a straszenie to pasja upadłego anioła… wiem, że to może być dla niektórych niewystarczające, ale wszystko jest w Piśmie Swiętym. Tylko ignoranci tam nie zaglądają! NIE BĄDZ IGNORANTEM i otwórz to święte przesłanie i Słowo samego Boga skierowane indywidualnie do każdego z osobna! …

 23. seven lakes says:

  JEDYNYM DOWODEM NA TO,
  ŻE ISTNIEJE POZAZIEMSKA INTELIGENCJA ,
  JEST TO, ŻE SIĘ Z NAMI NIE KONTAKTUJĄ
  A.Einstein

 24. Jakaś cywilizacja musiała być pierwsza. Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że my jesteśmy taką cywilizacją.

 25. Mariusz q says:

  Zdania są oczywiście podzielone jak w każdej kwestii. Jednak więcej wydaje się być ignorantów, którzy nie mają nic do powiedzenia, a i tak to robią, wyśmiewają, głoszą jakieś antyteorie, obrażają – takie chłopki roztropki, co to twardo stąpają po ziemi i jak coś się nie mieści w ich główkach – nie ma prawa istnieć. Ja wiem co widziałem, nie zapomnę do końca życia, możliwe też, że nigdy nie znajdę oficjalnego potwierdzenia czy wyjaśnienia danej sytuacji. I czytając negatywne komentarze odnośnie istnienia pozaziemskiej cywilizacji, sam podśmiewuję się pod nosem, ale nie chce mi się nawet wdawać w dyskusje, czy przekonywać kogokolwiek. "Głosy rozsądku" brzmią dla mnie komicznie. Wiem co widziałem, było to piękne zjawisko i cieszę się, że dane mi było brać udział w tym widowisku. Pozdrawiam.

 26. 2112garbara says:

  a czy to przekazy UFO?

Leave a Reply

© 2017 Pakalert Press. All rights reserved.