UFO – tajne akta USA – cały dokument – polski lektor pl

28UFO – tajne akta United states of america – cały dokument – polski lektor pl. Odtajnione dokumenty w sprawie UFO, a konkretnie miejscowości Roswell gdzie widziano niezidentyfikowane obiekty latające. Dokument pokazuje jak wojsko United states of america mistyfikuje istnienie UFO.
UFO (ang. unknown flying object, pol. NOL — niezidentyfikowany obiekt latający) — wywodzące się z terminologii wojskowej sił powietrznych United states of america określenie obiektu latającego nie dającego się zidentyfikować jako żaden znany pojazd ani wyjaśnić żadnym ze znanych zjawisk atmosferycznych. W okresie zimnej wojny utrwaliło się błędne (niezidentyfikowany nie musi oznaczać pozaziemski) potoczne znaczenie UFO jako pojazdu cywilizacji pozaziemskiej (latającego spodka). Zidentyfikowane po pewnym czasie obiekty otrzymywały position IFO (ang. identified flying object).

supply

28 Responses

 1. Uuuuu obcy istnieją i nas zjedzą boję się o nieee to jest jednak prawda ?

 2. CZy ktoś odebrał nagrodę za udowodnienie że istnieje U F O—-–bo nic o tym nie wiem—

 3. Dallas says:

  myślę że ufo istnieje ale te nagranai to fake widzieliście to są kostiumy i wogle srebrna taśma i karton to było ufo 12:38

 4. невероватно занимљиве ствари

 5. Ludzie wszechswiat, jest nieskonczony , miliony galaktyk, a wy twierdzicie ze jestesmy sami, niby dlaczego tylko na ziemi mialo by buc zycie????

 6. Ciekawe, co Trump powie o Obcych… 🙂

 7. Znalazłem ostatnio stary papier i sreberko w moim pokoju! To na pewno UFO!

 8. Jak to ździebełko folii i balsy miało być szczątkami UFO to to dlaczego rolnik nie widział całości?

 9. Marek Zett says:

  ja mam ciocię na uranie i wujka na słońcu

 10. Pan Bóg jest cierpliwy.

 11. Bla bla bla a zwykły człowiek to kompletny idiota i manekina lądującego na spadochronie bierze za kosmitów…….. Ufo pokonało przestrzeń kosmiczną i niewymislilo lepszego sposobu na dotarcie na ziemie niż skok ze spadochronem bla bla bla

 12. żadne tajne akta nie są potrzebne, tzw kosmici to demony ………. Google : " Fantasma demony mogą zmieniać swój wygląd blogspot "

  ……………….. youtube : młody wiek ziemi lektor

 13. strefa 51 — moze i w tym cos jest ja tu widze kurczacego sie zabalsamowanego lenina ..

 14. Zgadzam się z teorią że nie jesteśmy sami na tym świecie,ale ciekawe że ludzie potrafią się z tym kimś porozumieć.Fantazja.

 15. nika nika says:

  widac ze jest pod maska czlowiek

 16. Mr.Medik says:

  to nie prawdziwi kosmici po prostu ludze w kosiumach

 17. izabela says:

  są lepsze filmy o UFO w necie.a co do tajnych akt.po ilus tam latach odtajniaja akta pewnie…

 18. wy kłamiecie jesteście dziwni . przeż wy go zamuwiliście !!! i niemam zielonego pojeńcia czemu nagrywacie sztucznego kosmite !!!

 19. pemehung1 says:

  Ufo to jest tak naprawde wymysł i wielki plan illuminatów po to żeby zrobić jedną religie na całym świecie,i ufo właśnie po to jest wymyślone,zobaczcie sobie Projekt Blue Beam,wszystko wyjaśnia.

 20. borucek123 says:

  nie wierzycie w ufo to dlaczego my żyjemy tępe istoty ziemskie ja wierze ze w kosmosie jest ufo

Leave a Reply

© 2013 Pakalert Press. All rights reserved.