Zvláštni bytosti a UFO SUPER Dokument CZ HD

31Za hranicemi skutečnosti .Nové fakta i zatím nezveřejněné fotografie a dokumenty o původu těchto bytostí a záhad. Zážitky setkání s mimozemskými bytostmi a UFO.
Dokument Readers Digest.

resource

31 Responses

 1. Em Sten says:

  v kosmu,,nejsme sami

 2. Petr Hruška says:

  Ty dementy, co vyprávěj o těch únosech mimozamšťany, by měli zavřít na doživotí do cvokhausu!! Asi trpí velkou méhěcenností, když se musí takhle zviditelňovat!! Debilní Američani!! Pozavírat a nepouštět!!!

 3. Professore .Vesmír je tak gigantický ,že jistě jsme tu jenom my a náš Alláh který tvrdí mimo jiné že se slunce točí kolem planety a jiné bludy vy asi budete taky velice zajímavej.Čtěte historii.. Alláh a korán je jedno z nejmladších hlavních náboženství.Takže dalo by se říci v plenkách…..A jedno z nejbrutálnějších s názory 500 let staré..

 4. rosvell a big foot porad dokola ..uz je to nuda

 5. Dany says:

  Spal sem na posedu, kousek od městečka Prameny.Byl silný déšť, noc, vítr, tak sem se tam schoval.Byl jsem tam na vandru.V noci mě stále budil nárazový vítr, najednou jsem uprostřed pole viděl modré světlo, tak intenzivní a zvláštní-teplo které z něj vyzařovalo doslova zastavilo na chvilku déšt!Po tom ohromnou rychlostí zmizelo a pohybovalo se v přilehlém lese.Přiznam se, že sem tohle ještě nezažil, celá akce trvala pár vteřin a tak nemám fotku, nestihl sem vyndat foťák…Stejně sem na to v tu chvilku ani nemyslel.Objekt připomínající krychli se vznesl nad lesem a tohle už mě dorazilo, protože do té doby sem si říkal, že nás asi strašej nějaký jiný trampové, nebo mě chce poškádlit nějakej lovec se světlometem.Jak mile kostka zmizela, začlo pršet zase znova.Takže, nemám fotku, ale tohle si nedokážu vysvětlit…Jediné co mě napadlo, že se může jednat o nějaký armádní manévr, zkoušku nějaké nové techniky…V těchhle končinách moc lidív noci nepotkáte…No a nebo holt marťani:-)
  .Do doby než sem tohle viděl sem byl naprostý skeptik a s povídaček vo UFO jsem si střílel…Teď sem jiného názoru…Na místo se vracíme doposud a předmět, světlo ani nic jiného jsme nezpozorovali…

 6. Pohádky pro trapné konspirátory a nedozrálé ufo blbečky, navíc evidentně z nějakého socialistického archívu, když tam už v prvních dvaceti sekundách ukážou provařenou old-schoolovou fotku Lochnessky, která byla dávno prokázána jako fake, jelikož jde o chobot slona, který je potopený pod vodou.. a ty pindy o UFO – žádná jiná vyspělá civilizace ve vesmíru pochopitelně neexistuje. V galaxiích je totiž naprosté minimum hvězd typu G, což jsou jediné hvězdy, kde k evoluci technické civilizace může dojít, a navíc, takové hvězdy musí čistě náhodou ležet v ideální vzdálenosti od galaktického jádra, kde není taková koncentrace hvězd, to za prvé, za druhé se musí čistě náhodou z protoplanetárního disku zformovat planeta přímo v obyvatelné zóně slunce, přičemž i když to bude planeta terrestrického typu, potřebuje tu správnou atmosféru, správný poměr oceánů, gravitační kompenzaci osy v podobě měsíce, a asi milion dalších důležitých faktorů.. takže čistě statisticky vzato je země jediná planeta v celém viditelném vesmíru, kterou Alláh obdaroval životem

 7. chobotničky jenom na panvičce

 8. je to noooooooooooooooooooooooooooooobský

 9. violka ibike says:

  ano je to len otázka času a priestoru……a samozrejme vesmirnej techniky!! A to napriek mnoha uspechov sme stále ….vtomto na ZAčIATKU!

 10. Glass says:

  Jako horor dobrý, ale blbost byla se na to koukat v noci 😀 

 11. Pěkný dokument, jen ten vědec vypočítávájící ty miliony miliard dolarů za přepravu k jiné hvězdě, ten mě rozesmál. Asi bude samozřejmě jiná technologie přepravy za milion let vývoje.

 12. BELBOG666 says:

  Mimozemská civilizácia schopná prekonávať neskutočné vzdialenosti sem priletí skúmať análne otvory američanov. V amerike je nová moda,vložiť si americkú vlajočku do análneho otvoru,v prípade únosu. Análne otvory američanov sú jediné na svete ktoré sa musia skúmať a to dokonca kvôli ním sem prileteli mimozemšťania,už po celom vesmíre sa táto problematika rozoberá v konzílium vesmírnych análnych výskumníkov. 🙂 

 13. Dokument děsivější než nekteréý horory….

 14. ujde to. 
  K civilizaciam mimo zem… Pri nasej technickej urovni, kde skumame existenciu planet vypoctami zmien v korone hviezd a vykyvoch gravitacie a nie priamym pozorovanim, je snad jasne ze asi tazko takto niekto dokaze zivot mimo zem. Osobne si myslim ze ano. Ono staci aby bola len jedna ktora je rozvinuta. A ked si to tak pripodobnite k ludom a tiez robia rozne pokusy, aj z genetikou a konstruovanim novych foriem zivota.
  Zoberte si aj pocet zahad na Zemi. Obrazce v Nasce( dufam ze spravny nazov),urcite rozne vylozitelne pasaze biblie,ramajany,indianske obrazy v kameni akoby zo zvlastnymi bytostami, akoby kozmonautmi,obrie kostry humanoidov rozne po svete.
  Nie vsetko sa da vysvetlit a niekde tie veci beru velmi vazne aj ofic urady, napr india kde je to uzko spate z ich kulturou a vierou.

 15. Cico Ciciak says:

  Ufo = neidentifikovateľný lietajúci objekt, takže pozor ľudkovia. Neviem, prečo hneď ako sa povie ufo, tak kopec blbých ľudkov napadnú mimáci. Zase typický ufo dokument. Nič neukázali, žiadne dôkazy, zábery, proste nič. Zase len jeby, drby, jpp, hypotézy, subjektívne názory. To už je skoro ako viera hahaha…

 16. rado adam says:

  vesmir je mozno nekonecny,tak preco ste taky namysleny a myslite , ze sme tu samy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 17. Miluju konspirační teorie :3

 18. Kvalita…Pome v zime na jahody -.- 😀

 19. mrazilo tam ale stopa v blátě byla.)co já vím tak když mrzne z bláta se stane šutr…ale co já vím 🙂

 20. Zaileil says:

  Taky si myslím, že to jsou blbosti taky můžu do země vytvarovat velkou tlapu a vyfotit to a udělat z toho objev světa….A kdokoliv se může převlést do gorilího kostýmu a přivést si tam 10ti členou rodinu jako svědky že videli Bigfoota,Yowie…atd atd a další vymyšlené stvoření….a prej nějaké chybející články mezi člověkem a opicí to je už dávno dokázané že evoluce je podvod jak to svět neviděl a jen pitomec tomu věří….toť můj názor….

 21. Peter Hancin says:

  Big Foot je kravina –reklama rovnako ako Nessi   Krakeny sú dosť možný nemáme tušenie  aké velké či podivné tvory žijú v hlbinách na margo Rooswelu— je to najväčšialetecká vojenska základňa v Usa  a Ufo je lietajuci objekt ktory nedokážeme identifikovať .. preboha ludia keby ste nepoznali vrtulnik tak je to Ufo a to iste plati i teraz No a na záver k únosom…  Prileteli zďaleka  ich technologia je ďaleko pred našou a zoberu dákeho idiota alebo kravu  z Hornej Dolnej …… a budu im pchať všekaliake analne sondy a skúmať  čurákov…….. sa zobudte …

 22. už to pochopte niesme sami v galaxii aj ja som videl "paranormalne javy" atd…… tak nedavajte sem stale videa

 23. je to fakt super dokument pořát se na něho dívam.

 24. kubiczaczech says:

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD   milovníkk ufaa chlape tak ty si mě pobavil jak nikdo na zeměkouli 😀

 25. několikrát mě unesli a je to vše pravda..kdo nevěří je naprostý dementí pobuda

 26. konečne rozumny pohlad ale žiadna dobra sprava 

 27. 666barbar66 says:

  Tak mi začalo být líto herců, kteří propůjčují těmhle hámotinám hlasy… :-DDD

 28. Dům M.D.103 says:

  Debilni dementi co verite v ufo decka pitome 😀 obrovsky marketingovy tah jak mást lidi.

 29. Pavel Snego says:

  Teleskopmi sa hľadajú mimozemské životy v diaľke vesmíru a zatiaľ tu okolo lietajú neznáme objekty.UFO.Rozkopávajú otvorené dvere títo tzv.vedci.
  Alebo opäť ide o money:)granty.?

 30. 32matko says:

  je smutno z toho ze lide jsou stale presvedceny ze mimozemstane jsou blbost je to realita tak jak jen je to mozne ! a z mnoha uhlu pohledu traumatizujici fakt popirat jine vesmirne bytosti je jako popirani sebe sama co nas jako lidsky druh oslabuje a zotrocuje o to vladni a mimozemske agende jde. Nejde tu o senzaci ale o zivot na teto planete netvrdim to o tomto dokumentu ale o popirani faktu mimozemske pritomnosti.  

Leave a Reply

© 2013 Pakalert Press. All rights reserved.